İlden ile nakliyat hizmeti veren şirketimiz 2007 yılında kurularak günden güne tecrübesini arttırmış ve size ilden ile  taşıma konusunda çözümler sunmuş ve suna bilmek içinde günden güne gelişen dünyada teknik-teknoloji’ye uyum sağlamayı, bünyemizdeki personeli eğitim sağlayarak tecrübesini geliştirmeyi, araç filomuzu yenilemeyi, paketleme ve ambalaj kalitesini yükseltmeyi, ücretsiz ekspertiz ve esnek fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamayı prensip edindik. 

 

Evden eve nakliye sektörünün kurucusu konumunda olan Avrupa ülkeleri‘nin müşteri memnuniyetini prensip edinerek yaptığı çalışmalarımızla ANKARA nakliyat piyasası içerisine de kısa sürede isim edinmiş ve bu değeri internet aracılığıyla sizinle paylaşmak için  www.ozdilhannakliyat.com sitesini faaliyete geçirmiştir. 2007 yılından bu yana dinamik ve asansörlü evden eve taşımacılık konusunda tecrübeli personellerimiz ile ANKARA nakliye sektörünün lideri olmaya ve hizmetlerimizi günden güne geliştirmeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Şirketimiz sürekli olarak çağın gereklerine uyum sağlayan ve kendini geleceğe hazırlayan bir yapıya sahiptir. Geçmişten günümüze hem teknik alt yapıya, araç filosuna hem de bünyesinde bulunan kalifiye elemanlara ve ambalaj-paketlemeye sürekli yatırım yapmaktadır. Bu sayede günü ve geleceği yakalamayı amaçlamaktadır. Gelecekle ilgili olarak henüz ülkemizde kullanılmayan yöntem ve sistemleri ülkemizde ya da dünyada ilk uygulayan firma olmayı amaçlamaktayız. Mevcut kullanılan yöntem, sistem ve ekipmanları ülkemize getirerek, henüz dünya genelinde kullanılmayanları da akıl ederek veya keşfederek ilerlemeye çalışmaktadır. Günün ve çağın gelişmelerine uymadan hizmet sektöründe uzun soluklu olunamayacağı prensibini benimsemiş firmamız bu nedenle sürekli olarak geleceğe de yatırım yapmaktadır. Müşterilerine en yüksek hizmet kalitesini en uygun fiyatlarla sağlamak adına gerekli tüm çalışma ve araştırma geliştirme faaliyetlerinin de yürütmektedir. Kısaca vizyonumuz da kendi alanımızda geleceğe keşfederek veya gelişmelerin ilk günden içinde olarak mutlu müşterilerimizle ulaşmaktır.

Misonumuz

Firmamız nakliyat alanında uzmanlaşarak tüm ülkemiz genelinde ağ kurmak, en doğru hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak üzere kurulmuştur. Hizmet verdiğimiz evden eve nakliyat ve kurumsal nakliyat alanlarında bizden hizmet alan kişi ve kuruluşların gerçekten memnun olması adına çalışmalar yapmak üzere faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kısaca misyonumuz nakliyat alanında uzmanlaşarak tüm ülkemiz genelinde mutlu, kaliteli ve aldığı hizmetlerden gerçekten tatmin olmuş müşteriler meydana getirmektir. Ülkemizde geçmişte bazı hizmetler ya çok yüksek maliyetlerle ya da çok düşük hizmet kalitesi ile sunulmaktaydı. Firmamız bu alandaki boşlukta gerçek bir dolgu malzemesi olarak görev yapmayı şiar edinmiştir. Doğru hizmet ve doğru fiyat ücretsiz ekspertiz ilkesi ile hareket eden firmamız ileriye doğru kendinden gerçekten emin adımlarla ilerlemektedir. Müşteri sayımızda ve cirolarımızda günden güne gerçekleşen yüksek büyüme de bu durumun en açık göstergelerinden birisidir.