ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Kimi zaman insanların evlerini ya da ofislerini şehirler arası olarak taşımaları gerekebilmektedir. Bu durumda ise yeni bir şehirde yaşamaya başlayacak olmanın stresinin yanında bir de eşyaların nasıl taşınacağı konusu endişe yaratmaktadır. Öz Dilhan Nakliyat olarak sizleri taşıma konusunda stresten kurturmak istiyoruz. Şehirler arası taşımacılıkta gerekli ekipman, araç ve ekibe sahibiz. Bunun yanı sıra  Dinamik ve işini severek yapan bir ekibiz ve sizlere kesintisiz olarak hizmet vererek en uygun olduğunuz süre içinde taşınmanızı sağlıyoruz. Verdiğimiz paketleme ve ambalajlama desteği sayesinde eşyaların taşınma sırasında koruma altında olmasını sağlıyoruz.

Sigortalı Nakliyat Desteği Veriyoruz

Şehiriçinde olduğu gibi şehirler arası nakliyat sırasında da eşyaların güvende olması çok önemlidir ve bu nedenle de Öz Dilhan olarak sigortalı nakliyat yapmaya özen gösteriyoruz. Eşyaların gerçek değeri ile sigortalanması sayesinde olası kazalar halinde zarar tam olarak sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Ankara merkezli olan firmamız ülkemizin her iline ve ilçesine sizler için hizmet götürmekte sıkıntı yaşamayacağınız bir taşınma süreci yaşatmaktadır. Geniş bir ekibe sahibiz ve evinizin ya da ofisinizin taşınması sırasında yeterli personel ile geliyor mobilyaların sökülmesi ve yeni adreste tekrar montajının yapılması aşamasında da sizleri uğraştırmıyoruz. Kırılma olasılığı yüksek olan cam ve elektronik eşyalarınız için ilave koruma sağlamak adına içleri köpüklü kutulara yaptığımız paketleme sonrasında yerleştiriyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Yapıyoruz

Taşınma sürecinde en sıkıntı verici olay eşyaların bina merdivenlerinden indirilmesidir. Çünkü bu sırada ağır eşyaların merdivenlerin uygun olmaması ile düşme sürtünme gibi nedenlerle zarar görmemesi için asansörlü taşımacılık yapıyoruz. Son teknoloji asansör sistemlerimiz ile çok yüksek katlarda evi ya da ofisi olan kişilerin taşınması için hizmet veriyoruz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı gibi şehirler arasında parça eşya taşımacılığı hizmeti veriyor bu sayede daha uygun maliyetler ile taşınabilmenizi sağlıyoruz. Eşyalarınızın güvenli bir yer de bir süre kalmasını istiyorsanız depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti için firmamızı tercih etmelisiniz.

Şehirler Arası Nakliyat ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir hızlı bir geri bildirim sağlayabilirsiniz